Projektant Elektroniki- HW (M/K)

CPL JOBS Sp. z o.o.

Wrocław

732 dni temu

Projektant Elektroniki- HW (M/K)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: JO-1409-293625 EP.EB

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT,  poszukujemy kandydatów na stanowisko Projektant Elektroniki (M/K)

 

Masz doświadczenie w projektowaniu elektroniki i chciałbyś rozwijać się w nowoczesnej firmie z zagranicznym kapitałem?

Zależy Ci na pracodawcy, który docenia swoich pracowników, oferując im bogaty pakiet benefitów, udział w międzynarodowych projektach i duże możliwości rozwoju?

Interesuje Cię projektowanie elektroniki i chciałbyś zdobyć nowe cenne doświadczenie w tym zakresie? Aplikuj na naszą ofertę!

 

Zakres obowiązków:

 • Projektowanie urządzeń elektronicznych
 • Udział w projektach dla klientów z branży automatyki, telekomunikacji, medycznej, sieci bezprzewodowych, automatyki budowlanej

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (elektronika lub kierunki pokrewne)
 • Min. 2 lat praktycznego doświadczenia w projektowaniu energoelektroniki, układów cyfrowych, procesorów i elektroniki analogowej,
 • Znajomość narzędzi wykorzystywanych do rozwiązywania problemów  EMC- (Electromagnetic compatibility problem)
 • Doświadczenie w kwestii kompatybilności elektromagnetycznej
 • Znajomość programowania niskopoziomowego lub doświadczenie z  FPGA, CPLD, ASIC
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • Umiejętność pracy w grupie

 

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Kartę sportową
 • Tickety lunchowe
 • Telefon służbowy
 • Bogatą ofertę eventów firmowych
 • Możliwość wyjazdów służbowych
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 4061.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 7010256845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych."

Poznaj

CPL JOBS Sp. z o.o.

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Rekrutują z Praca.pl