Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Projektant/Konstruktor mechanik (m/k)
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PRO/LODZ/0817
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za wsparcie zespołu zajmującego się uruchomieniami i serwisem systemów napędowych oraz sterowania maszyn,
  • projektowanie konstrukcji urządzeń wchodzących w skład linii technologicznych,
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej (wykonywanie rysunków technicznych w programie AutoCAD, kalkulacja zapotrzebowania materiałowego),
  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,
  • optymalizacja oraz modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych.
Wymagania:
  • minimum pięcioletnie doświadczenie w wykonywaniu prac projektowych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość systemów projektowania z grupy CAD,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B),
  • możliwość rozwoju zawodowego i nauki,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl