Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Projektant

Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2727 dni temu
Projektant
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: I/MKDAP

Twoje zadania:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych w obszarze billingu i systemów wspierających procesy finansowe firmy.
  • Opieka nad powierzonymi systemami i aplikacjami w zakresie kontroli wszelkich zachodzących w nich modyfikacji.
  • Analiza i konsultacje architektury i projektów technicznych nowych i modyfikowanych systemów informatycznych w tym nadzór nad pracami projektowymi.
  • Analiza błędów, ich usuwanie i testowanie rozwiązań.
  • Analiza funkcjonalna systemów i rekomendowanie usprawnień.
  • Tworzenie oprogramowania, elementów oprogramowania a także testowanie systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie dokumentacji systemowej i projektowej.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe: informatyka (lub pokrewne)
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju oprogramowania
  • Dobra znajomość języka SQL poparta doświadczeniem w programowaniu systemów opartych o MS SQL Server lub Oracle.
  • Znajomość języka Java (GWT + jQuery, JSF) oraz serwerów JBoss i Apache Tomcat.
  • Mile widziana będzie znajomość procesów Continuous Integration/Continuous Deployment opartych o narzędzia Jenkins i Liquibase
  • Umiejętność projektowania rozwiązań informatycznych i rozwoju oprogramowania, bardzo dobra znajomość technologii informatycznych, innowacyjność, gotowość do dzielenia się wiedzą
  • Silna orientacja na wyniki, współpracę i klienta, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych i finansowo-księgowych będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Warszawa, Departament Aplikacji

Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.