Psycholog Transportu

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254 wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Kluczowych Klientów z branży medycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: PT/SZN/092017

OBOWIĄZKI

  • prowadzenie badań psychotechnicznych na specjalistycznej aparaturze
  • prowadzenie testów psychologicznych badających osobowość i intelekt
  • prowadzenie wywiadów pogłębionych z pacjentami skierowanymi na badania
  • sporządzanie dokumentacji z orzecznictwem po wykonaniu badań

WYMAGANIA

  • dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku Psychologia
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Psychologa
  • wpis do ewidencji psychologów uprawnionych do wykonywania badań z zakresu psychologii transportu
  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań psychotechnicznych z zakresu medycyny pracy oraz w przeprowadzaniu badań dla osób starających się o uprawnienia/odnawiających uprawnienia, m.in. na broń lub kwalifikowanych pracowników ochrony
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność prowadzenia rozmów

OFERUJEMY

  • umowę zlecenie/kontrakt
  • pracę od poniedziałku do piątku - elastyczny grafik
  • stanowisko wyposażone w niezbędny sprzęt
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  • pracę w miłej atmosferze i przyjaznym środowisku medycznym

Poznaj stanowisko: Psycholog

Psycholog to osoba prowadząca badania naukowe w zakresie zachowań ludzkich na podstawie jednostek i grup społecznych. Osoba zajmująca się tą profesją analizuje pozyskane dane w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie i konstruuje nowe teorie, lub wzbogaca teorie już istniejące o dodatkowe informacje i przykłady. Psychologia jako nauka ma pomóc w zrozumieniu otaczającego nas świata, ze szczególnym naciskiem na zjawiska ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl