Ogłoszenie numer: 540591, z dnia 2014-10-27

Firma Usługowo-Handlowa Piotr Majchrowicz

www.elf24.pl

Firma ELF zajmuje się świadczeniem usług i prowadzeniem inwestycji w branży budowlanej w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo w domu i na osiedlu.

Obecnie poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Referent administracyjny - sekretariat

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Prowadzenie Biura Zarządu i Sekretariatu
  • Przygotowanie dokumentów rachunkowych dla Biura Rachunkowego
  • Wystawianie faktur dla klientów
  • Kompletowanie i przygotowanie dokumentów kadrowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość podstaw rachunkowości
  • Umiejętność pracy na programach rachunkowych/księgowych w podstawowym zakresie
  • Umiejętność sporządzania zestawień na arkuszu kalkulacyjnym
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych z klientem

Oferujemy

  • Stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie inwestującej w nowe technologie na rynku usług
  • Proponowane wynagrodzenie od 1 900 do 2 470 zł netto

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Asystentka Zarządu

Asystentka zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, ...

Rekrutują z Praca.pl