Podobne oferty pracy

Referent w Departamencie Obsługi Ubezpieczeń Grupowych

Compensa

Warszawa

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Departamencie Obsługi Ubezpieczeń Grupowych na stanowisku:

 Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Rejestrowanie wniosków i wystawianie umów ubezpieczenia
  • Weryfikowanie poprawności przesłanych wniosków
  • Tworzenie umów i aneksów
  • Przygotowywanie odpowiedzi na pisma i skargi
  • Prowadzenie korespondencji z Klientami
  • Archiwizacja dokumentacji
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)
  • Możliwość dojazdu do pracy z Centrum autobusem firmowym
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia wyższego
  • Mile widziana wiedza z zakresu ubezpieczeń
  • Umiejętność analizy otrzymanych danych
  • Bardzo dobra obsługa MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, dokładność, terminowość

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl