Regionalny Konsultant Oświatowy

Klient portalu Praca.pl

Białystok

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 1916955, z dnia 2018-02-23

Dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim zatrudni

osobę na stanowisko

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Nr Ref.: RKO/Rzeszów

Opis stanowiska

  • kontakt z nauczycielami języka angielskiego w szkołach państwowych i prywatnych
  • nawiązywanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami
  • realizację planów i zadań na wyznaczonym obszarze
  • współpracę z lokalnym dystrybutorem
  • monitoring konkurencji

Wymagania

  • orientacja na wyniki sprzedaży
  • dyspozycyjność
  • preferowane wykształcenie – anglista (NKJO lub Filologia Angielska)
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • obsługa komputera
  • dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska nauczycielskiego oraz szkół językowych w regionie
  • zainteresowanie rynkiem edukacyjnym i rozumienie specyfiki pracy nauczyciela
  • komunikatywność, kultura osobista, dobra organizacja pracy oraz optymizm i kreatywność w działaniu

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • pakiet medyczny
  • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny)

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży