Praca.pl Praca
c, Częstochowa

Praca c, Częstochowa najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca c śląskie najnowsze oferty pracy

  • C&A Polska Sp. z o.o.
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoje obowiązki w C&A Każdy dzień pracy rozpoczynamy od spotkania zespołu, dzielimy się informacjami i omawiamy cele na dany dzień; Nadzór nad profesjonalną obsługą klienta; Organizowanie pracy Zespołu; Realizacje planów sprzedażowych; Znajomość promocji online i offline; Zarządzanie...
  • Kierowca cysterny C+E / ADR

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   14 000 - 20 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart Opis stanowiska: Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy). Obowiązki: Transport paliw płynnych; Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów;
  • Kierowca Samochodu Ciężarowego / Operator HDS

    Primost Południe Sp. z o.o.   Będzin    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    OPIS STANOWISKA: transport materiałów budowlanych, sprzętu ciężkiego, szalunków itp. na i z placu budowy, bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu.
  • MONNARI TRADE S.A.
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia
  • Doradca serwisowy

    MOTOKARIERA S.C.   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Jakie wyzwania będą czekać na Ciebie w pracy? Przyjmowanie pojazdu do obsługi i wydawanie po obsłudze serwisowej; Aktywna sprzedaż usług serwisowych; Nadzorowanie procesu naprawy (kontakt z klientem) Prowadzenie dokumentacji oraz rozliczeń; Przeprowadzanie jazd próbnych celem potwierdzenia...
  • Жестянщик

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Gliwice, Pionierów 8    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Ремонт листового металла холодильных установок Ремонт листового металла кузовов и шасси грузовых автомобилей Ремонт вмятин и других повреждений Замена поврежденных деталей Забота о поддержании высокого качества выполняемых работ