Praca.pl Praca
specjalista ds utrzymania ruchu, opolskie, Polska

Praca specjalista ds utrzymania ruchu, opolskie, Polska

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 68

  • Automatyk / Elektronik - Służba Utrzymania Ruchu

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Nasze wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe wiedza na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn oraz układów napędowych, zagadnienia ogólnotechniczne umiejętność korzystania z dokumentacji (czytanie schematów) praktyczna znajomość sterowników PLC...
  • Inżynier Automatyk Utrzymania Ruchu

    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o   Strzelce Opolskie    praca stacjonarna
    13 dni
    Twój zakres obowiązków: Bieżący nadzór techniczny nad utrzymaniem ruchu w zakresie instalacji automatyki; Analiza programów PLC i wprowadzanie zmian; Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych; Udział w nowych uruchomieniach; Bieżące diagnozowanie i naprawa...
  • Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

    Budrem Stanisław Bala   Gliwice    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 6 400 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Opis stanowiska Zatrudnię Technika utrzymania ruchu - mechanika w fabryce produkcyjnej.
  • Specjalista

    Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    20 godz.
  • Technik utrzymania ruchu

    Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach   Siedlce    praca stacjonarna
    3 dni