Praca.pl Praca
specjalista ds utrzymania ruchu, Transport / Spedycja

Praca specjalista ds utrzymania ruchu, Transport / Spedycja

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Pracownik Obsługi Dworca Autobusowego - Dyżurny Ruchu w Centrum Operacyjnym Dworca Autobusowego

    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zadania: kontrola punktualności odjazdów przewoźników korzystających z dworca; odprawa autobusów; obsługa centrum monitoringu obiektu; współpraca z przewoźnikami; współpraca z ochroną obiektu i służbami utrzymania czystości; Wymagania: wykształcenie średnie; umiejętność obsługi...
  • Pracownik ds. pokładowego systemu ETCS

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: opracowywanie standardów technicznych i eksploatacyjnych, instrukcji, wymagań oraz wytycznych technicznych w zakresie konstrukcji, budowy utrzymania i diagnostyki eksploatowanych w Spółce urządzeń pokładowych i przytorowych systemu ERTMS/ETCS,...
  • Pracownik ds. zarządzania parametrami RAMS​​​

    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: weryfikacja oraz aktualizacja zapisów dokumentów wewnętrznych, w tym instrukcji, pod kątem wymagań określonych w normie PN-EN 50126, współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie parametrów RAMS dla podsystemu sterowanie, dokonywanie analiz...