Praca Technik Dentystyczny

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Higienistka Ortodontyczna

    LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Wolska    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    17 godz.
    Główne zadania: czynne asystowanie przy zabiegach ortodontycznych, przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem, prowadzenie dokumentacji medycznej, przygotowanie i sterylizacja narzędzi. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie minimum średnie - kierunkowe, dyplom potwierdzający...
  • LUX MED Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / senior
    21 godz.
    Praca w jednym z nowych Centrów LUX MED Stomatologia. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty (mile widziana ukończona specjalizacja z pedodoncji lub ostatnie lata szkolenia specjalizacyjnego),​ doceniamy doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii...
  • Technik Dentystyczny Support

    Medicover Stomatologia   Białystok, Świętokrzyska 5    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: przygotowanie modeli pod różne rodzaje prac, artykulacja z użyciem łuku twarzowego danego systemu, drobne prace akrylowe, wykonywanie szyn termoformowalnych, pomoc zespołowi na różnych etapach pracy.
  • Technik dentystyczny

    Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach   Sędziszów Małopolski    praca stacjonarna
    1 dni

Oferty urzędu pracy