Teraz rekrutuje

Medicover Sp. z o.o.

435 aktualnych ofert pracy od 1001 do 2000 prac. Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

Jesteśmy międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. Tylko w Polsce opiekujemy się ponad
5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącami Pacjentów. Usługi w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych

Posiadamy własne szerokoprofilowe Centra Medicover w największych miastach Polski: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracujemy z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce.  Tylko w naszych placówkach o zdrowie Pacjentów troszczy się ponad 1 400 lekarzy i ponad 300 pielęgniarek. Korzystamy także z usług ponad 9 000 lekarzy współpracujących.

Od 15 lat zbieramy doświadczenia i poszerzamy zakres naszej działalności. Ukoronowaniem naszego rozwoju jest otwarcie pierwszego pełnoprofilowego Szpitala Medicover w warszawskim Wilanowie.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Medicover Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Medicover Sp. z o.o.:
Irka

Moim zdaniem bardzo w porządku firma. Z ekstra rzeczy oczywiście dobra prywatna opieka medyczna. Poza tym świetna atmosfera, mili ludzie, ogólnie bardzo przyjemnie ,mi się tam pracowało. Zrezygnowałam bo zmieniałem branże a nie dlatego że coś było nie tak.

435

aktualnych ofert pracy

Medicover Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 96

00-801 Warszawa