Praca.pl Praca Śląskie Gliwice
Technik serwisu

Praca Technik serwisu Gliwice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Technik serwisu śląskie najnowsze oferty pracy

  • HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody; obsługa serwisowa przydzielonych klientów; naprawy gwarancyjne;
  • Technik Serwisu

    ANGLOSEC Sp. z o.o.   Katowice    praca mobilna   dziś wygasa
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Miejsce zatrudnienia: Warszawa / Kraków / Katowice Charakter pracy wiąże się z częstymi wyjazdami do klientów (na terenie Polski). Zakres obowiązków (czynności) na stanowisku pracy: Podejmowanie działań serwisowych: diagnoza i naprawa zgłoszonych usterek; Przeprowadzanie okresowych...
  • Pracownik Działu Technicznego

    Tajwańskie Biuro Techniczne Sp.J.   śląskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Wymagania: znajomość maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych; prawo jazdy kat. B;
  • Specjalista ds. Wsparcia Użytkownika

    PGE Systemy S.A.   Międzybrodzie Bialskie    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Zakres obowiązków Zapewnienie dostępności i ciągłości pracy systemów informatycznych w powierzonym zakresie Eksploatacja systemów informatycznych zgodnie z przyjętymi procedurami oraz dobrymi praktykami Wykonywanie działań (diagnoza, analiza, rozwiązanie) mających na celu przywrócenie...
  • Specjalista do spraw regeneracji baterii samochodów hybrydowych

    Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim   Radlin    praca stacjonarna
    11 dni