Samodzielny referent / specjalista w dziale programów międzynarodowych w biurze współpracy międzynarodowej

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Katowice

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 1911901, z dnia 2018-02-20

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Nr Ref.: Ogłoszenie nr 06/EWM/2018

Opis stanowiska

  • obsługa mobilności akademickiej oraz studenckiej w ramach programów stypendialnych,
  • obsługa administracyjna studentów zakwalifikowanych do wyjazdu na praktyki zagraniczne,
  • realizacja części finansowej programu Erasmus+,
  • redagowanie i aktualizacja treści na stronie internetowej Biura.

Wymagania

  • ukończone wyższe studia magisterskie,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

Wymagania dodatkowe:

  • praktyczna znajomość (i umiejętność interpretacji) przepisów z zakresu:
  • ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym,
  • Ustawy o finansach publicznych,
  • Ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
  • doświadczenie w zakresie realizacji projektów finansowanych ze środków funduszy unijnych,
  • mile widziana znajomość języka francuskiego.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Miesięczne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2300,00 zł brutto /2700,00 zł brutto. Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30.

Planowane zatrudnienie: od dnia 05 marca 2018 r.

Poznaj stanowisko: Referent

Referent to stanowisko funkcjonujące w instytucjach państwowych (na przykład sądach, urzędach czy izbie celnej) a także firmach prywatnych. Do zadań referenta należy przede wszystkim porządkowanie dokumentacji, wykonywanie prostych prac biurowych, etc. Dlatego też zawód referenta jest często używany zamiennie z zawodem sekretarza lub sekretarki, większość obowiązków jest bowiem w tym przypadku identyczna. Referent poza ...
Referent Praca Referent

Rekrutują z Praca.pl