PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Jesteś tutaj:  Strona Główna » PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Ogłoszenie archiwalne

Praca Wydawnictwo CRUX Katowice / Doradztwo / Konsulting / Marketing / Reklama / PR / Sprzedaż / Obsługa klienta / Katowice

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Przedstawiciel handlowy Manpower śląskie

Senior Product Development Designer – Bearings Antal International śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Antal International śląskie

Junior Analyst with European languages Antal International śląskie

Business Development Manager Antal International śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW ZAINTERESOWANYCH PODJĘCIEM STAŁEJ PRACY NA STANOWISKU:

Numer referencyjny: PH/S/2008

Miejsce pracy: Katowice

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego;
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, Office, Internet);
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne związane z obsługą klienta;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Dobra organizacja pracy, sumienność;
  • Ważnym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu lub obsłudze klienta;
  • Chętnie zatrudniamy również studentów/uczniów kierunków zaocznych oraz absolwentów.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów biznesowych (telemarketing, spotkania handlowe, obsługa posprzedażowa);
  • Koordynacja procesu akceptacji projektów i realizacji zleceń;
  • Współpraca w zakresie realizacji planu sprzedaży i działań marketingowych firmy.

Oferujemy:

  • Szkolenie;
  • Umowę zlecenie/umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej, prowizji i premii;
  • Samochód służbowy;
  • Interesującą pracę w młodym zespole handlowców dynamicznie rozwijającej się firmy.

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16366 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.