Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy
dolnośląskie, praca w Niemczech

2016-08-12

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

dolnośląskie

2016-08-22

2016-08-18

dolnośląskie, Wrocław
dolnośląskie, Wrocław, Bielany Wrocławskie

Spawacz / Hydraulik- Ogłoszenie archiwalne

Praca Globetek Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / dolnośląskie / Niemcy/okolice Drezna

Dla naszego klienta- niemieckiej firmy przemysłowo- handlowej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Spawacz / Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy/okolice Drezna

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla spawacza z doświadczeniem na stanowisku hydraulika na różnych obiektach: mieszkalnych, komercyjnych i mieszkaniowych. Spawanie instalacji gazowych, wodnych i ciepłowniczych (autogenem).

Wymagania:
  • Solidne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wymagana znajomość  języka niemieckiego

  • Wymagana umiejętność spawania autogenem

  • Zaświadczenia i certyfikaty spawalnicze

  • Motywacja do pracy, rzetelność i skrupulatność

  • Własny samochód

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 10 EURO/godz. netto (praca na pełen etat + nadgodziny)

  • Umowa o pracę tymczasową bezpośrednio z niemiecką firmą, na zasadach zgodnych z niemieckim prawem pracy

  • Zakwaterowanie: organizuje i opłaca pracodawca