Dla naszego klienta- niemieckiej firmy przemysłowo- handlowej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Spawacz / Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy/okolice Drezna

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla spawacza z doświadczeniem na stanowisku hydraulika na różnych obiektach: mieszkalnych, komercyjnych i mieszkaniowych. Spawanie instalacji gazowych, wodnych i ciepłowniczych (autogenem).

Wymagania:
  • Solidne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wymagana znajomość  języka niemieckiego

  • Wymagana umiejętność spawania autogenem

  • Zaświadczenia i certyfikaty spawalnicze

  • Motywacja do pracy, rzetelność i skrupulatność

  • Własny samochód

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 10 EURO/godz. netto (praca na pełen etat + nadgodziny)

  • Umowa o pracę tymczasową bezpośrednio z niemiecką firmą, na zasadach zgodnych z niemieckim prawem pracy

  • Zakwaterowanie: organizuje i opłaca pracodawca

Globetek Sp. z o.o.

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dane firmy

ul. Jesionowa 22 pok. 42
40-158 Katowice
śląskie

Poznaj stanowisko: Hydraulik

Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...

Rekrutują z Praca.pl