Spawacz / Hydraulik
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Spawacz / Hydraulik

Poznaj pracodawcę

ul. Jesionowa 22 pok. 42
40-158 Katowice
woj. śląskie
www.globetek.pl

Poznaj stanowisko:
Hydraulik

Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...

czytaj więcej: Hydraulik

Praca Hydraulik

Spawacz / Hydraulik - Ogłoszenie archiwalne

Praca Globetek Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / dolnośląskie / Niemcy/okolice Drezna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Hydraulik Jobxion Poland sp. z o.o. dolnośląskie

Stażysta - Hydraulik Jobxion Poland sp. z o.o. dolnośląskie

Mechanik / Hydraulik BIOAGRA S.A. dolnośląskie

Spawacz MAG IPF 2 spółka z o. o. dolnośląskie

Spawacz TIG, MAG IPF 2 spółka z o. o. dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Dla naszego klienta- niemieckiej firmy przemysłowo- handlowej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy/okolice Drezna

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla spawacza z doświadczeniem na stanowisku hydraulika na różnych obiektach: mieszkalnych, komercyjnych i mieszkaniowych. Spawanie instalacji gazowych, wodnych i ciepłowniczych (autogenem).

Wymagania:
  • Solidne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wymagana znajomość  języka niemieckiego

  • Wymagana umiejętność spawania autogenem

  • Zaświadczenia i certyfikaty spawalnicze

  • Motywacja do pracy, rzetelność i skrupulatność

  • Własny samochód

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 10 EURO/godz. netto (praca na pełen etat + nadgodziny)

  • Umowa o pracę tymczasową bezpośrednio z niemiecką firmą, na zasadach zgodnych z niemieckim prawem pracy

  • Zakwaterowanie: organizuje i opłaca pracodawca

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS