Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu to największy i najbardziej dynamicznie rozwijający się Resort nad polskim morzem o pow. ok. 12 ha działający od 1994r.

Aktualne oferty pracy

  • Obsługa nagłośnienia

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid / senior / praktykant/stażysta  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Poszukujemy dynamicznego kandydata na stanowisko "Obsługi Nagłośnienia". Jeśli jesteś pasjonatem muzyki, masz doświadczenie w obsłudze imprez oraz jesteś gotów podjąć wyzwania, ta praca jest dla Ciebie! Do obowiązków pracownika będzie należeć: -Profesjonalna obsługa nagłośnienia...
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę  pełny etat   6 000 - 11 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Zakres obowiązków: check-in, check-out, w tym wystawianie faktur VAT; przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych; bieżąca obsługa gości; PRACA STAŁA od zaraz;
  • Doradca klienta ds. sprzedaży ofert turystycznych

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   Wrocław    praca zdalna
    specjalista (mid)  pełny etat   5 500 - 10 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: e-mailowa i telefoniczna obsługa klienta, przygotowywanie oferty zgodnie z preferencjami klienta oraz umiejętna sprzedaż oferty Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu, pozyskiwanie nowych klientów.
  • Animator

    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   6 000 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Szukamy animatorów do prowadzenia: animacji dziecięcych; animacji sportowych; animacji scenicznych; animatorów do prowadzenia zajęć fitness; Zakres obowiązków: zabawa poprzez taniec; umiejętność planowania; inicjowanie i wdrażanie kreatywnych form spędzania czasu wolnego; łatwość w...
  • Fizjoterapeuta

    specjalista junior / mid  umowa zlecenie / o pracę / o dzieło / o staż/praktykę / kontrakt B2B  pełny etat   9 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    praca stała NAD MORZEM Zakres obowiązków: wykonywanie specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych; konsultacje;
Zobacz archiwalne oferty pracy

5

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Ul. Uzdrowiskowa 15

76-107 Jarosławiec