Ogłoszenie numer: 1789185, z dnia 2017-10-02

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku małopolskim. Posiadamy obecnie 14 sklepów na terenie Krakowa w starannie dobranych lokalizacjach.

Cechuje nas długoletnia tradycja i dbałość o jakość oferowanych usług.

W związku z rozwojem firmy stale tworzymy nowe miejsca pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista d/s Kadr i Płac

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa kadrowa i płacowa pracowników oraz administracja personalna - m.in.ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień itp.,
  • sporządzanie dokumentów pracowniczych (umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy),
  • naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie listy płac, naliczanie podatku dochodowego i ZUS,
  • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON,
  • inne zadania związane z realizacją polityki personalnej, wprowadzanie usprawnień i modyfikacji.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień z prawa pracy,
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń, prowadzenia dokumentacji kadrowej, rozliczania z ZUS, US zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • znajomość programów PŁATNIK, OPTIMA,
  • doskonała organizacja pracy,
  • samodzielność.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • bogaty pakiet socjalny.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl