Specjalista d/s Kadr i Płac

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie

Kraków

171 dni temu

Ogłoszenie numer: 1789185, z dnia 2017-10-02

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku małopolskim. Posiadamy obecnie 14 sklepów na terenie Krakowa w starannie dobranych lokalizacjach.

Cechuje nas długoletnia tradycja i dbałość o jakość oferowanych usług. 

W związku z rozwojem firmy stale tworzymy nowe miejsca pracy.


Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Specjalista d/s Kadr i Płac

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

 

Opis stanowiska

 • obsługa kadrowa i płacowa pracowników oraz administracja personalna - m.in.ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień itp.,
 • sporządzanie dokumentów pracowniczych (umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy),
 • naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie listy płac, naliczanie podatku dochodowego i ZUS,
 • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych,
 • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON,
 • inne zadania związane z realizacją polityki personalnej, wprowadzanie usprawnień i modyfikacji.

Wymagania

 • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • znajomość zagadnień z prawa pracy,
 • umiejętność naliczania wynagrodzeń, prowadzenia dokumentacji kadrowej, rozliczania z ZUS, US zgodnie z obowiązującymi przepisami,
 • znajomość programów PŁATNIK, OPTIMA,
 • doskonała organizacja pracy,
 • samodzielność.

Oferujemy

 • umowa o pracę,
 • stabilne zatrudnienie,
 • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
 • bogaty pakiet socjalny.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie

Historia Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców w Krakowie korzeniami swoimi sięga do"Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, która powołana do życia została na Zebraniu Nadzwyczajnego Założycielskiego Walnego zgromadzenia Przedstawicieli w dniu 16 lipca 1984 r w Klubie PSS "Społem" na ul. Floriańskiej 28 w Krakowie. Nowo powołana samodzielna PSS Śródmieście obejmowała swym zasięgiem dzielnicę Śródmieście, w obrębie której znalazło się Centrum Starego Miasta, Grzegórzki, Dąbie po Rzekę Białuchę, os.Wieczysta i Ugorek, os. Czerwony Prądnik, Olsza II, Kleparz do Alei Trzech Wieszczów i Dzielnica Kazimierz. Z chwilą rozpoczęcia działalności Spółdzielnia posiadała 321 placówek handlowych w tym 233 spożywczych i 88 przemysłowych. Ponadto Spółdzielnia prowadziła 5 ośrodków "Praktyczna Pani", 1 Klub dla członków i pracowników, 40 punktów usługowych.

 

     Wraz z przemianami ustrojowo-gospodarczymi zachodzącymi po roku 1990 PSS Śródmieście przyjęło w roku 1991 nazwę wyłonioną w drodze konkursu: Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie. Spółdzielczość wkroczyła w niekorzystny dla siebie okres. Nieprzychylna polityka prowadzona przez władze państwowe spowodowała utratę olbrzymiej części placówek handlowych.

 

      Pomimo wszystkich trudności Spółdzielnia w dniu obecnym utrzymuje dobrą pozycję na rynku. Realizuje zadania gospodarcze w 15 placówkach. Wiodące sklepy to tzw. Hala Targowa na Grzegórzkach , Delikatesy w Rynku Głównym , pawilon przy ul. Meissnera , sklep przy ul. Brodowicza 5b, zespół sklepów w rejonie Dąbia. Posiada specjalistyczny sklep zaopatrzony w wysokiej jakości zastawę stołową (porcelana , szkło, sztućce).
Na rzecz swoich członków spółdzielnia prowadzi działalność społeczno- samorządową. Realizowana jest ona poprzez możliwość uzyskania 2 % rabatu przy zakupach na "Kartę Klienta", która funkcjonuje w spółdzielniach, w całym kraju.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Rekrutują z Praca.pl