Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Specjalista ds. analiz efektywności i wdrażania projektów unijnych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
praca stacjonarna
2552 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista* ds. analiz efektywności i wdrażania projektów unijnych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Z/IWE/155/04/17

(umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika)

Opis stanowiska:

  • ocena efektywności inwestycji unijnych realizowanych w ramach regionalnych programów operacyjnych , tj.:
    • weryfikacja analiz finansowych, ekonomicznych i przewozowych  dla projektów infrastrukturalnych w obszarze inwestycji kolejowych,
    • współpraca z zewnętrznymi konsultantami opracowującymi Studia Wykonalności.
  • prowadzenie spraw związanych z uzyskaniem, a następnie wykorzystaniem środków Unii Europejskiej dla projektów infrastrukturalnych w obszarze inwestycji kolejowych, tj.:
    • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej, w tym wniosków o dofinansowanie,
    • przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów,
  • współpraca z zespołem projektowym w zakresie merytorycznej realizacji projektów,
  • sporządzanie wniosków o płatność.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze analiz kosztów i korzyści projektów inwestycyjnych,
  • znajomość obsługi MS Word i MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy,
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniami,
  • radzenie sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.