Specjalista ds. rozliczeń projektów

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych Start
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
12 dni temu

Ogłoszenie numer: 8938069, z dnia 2024-04-17

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” jako organizacja pozarządowa jest związkiem stowarzyszeń zrzeszającym kluby sportowe, związki sportowe oraz inne osoby prawne, których działalność skupia się na rozwoju sportu osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Podstawową kompetencją PZSN „Start” jest szkolenie w klubach, a także przygotowanie kadr narodowych do udziału w imprezach mistrzowskich o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Finansowanie opiera się głownie na dotacjach z PFRONu oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wniosków o finansowanie projektów krajowych z PFRON i/lub Ministerstwo Sportu i Turystyki.
  • Przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności oraz innych dokumentów niezbędnych do rozliczania projektów.
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym dokumentacji zapytań ofertowych zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi PFRON/MSiT.
  • Prowadzenie dokumentacji finansowej projektów, weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu oraz harmonogramem rzeczowo-finansowym.
  • Monitorowanie realizacji wskaźników projektowych.
  • Zapewnienie zgodności realizacji projektów z umowami, programami oraz wytycznymi jednostek finansujących.
  • Udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty.
  • Przygotowanie i opracowanie dokumentów niezbędnych w przypadku kontroli zewnętrznej.
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów merytorycznych związanych z rozliczaniem projektów.
  • Współpraca z działem sportu, księgowości, działem kadr i płac, podmiotami zewnętrznymi oraz instytucjami finansującymi oraz dbałość o dobry wizerunek organizacji.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (licencjat lub wyższe mile widziane).

  • Min. 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy UE (rozliczenia finansowe i merytoryczne, raportów merytorycznych, wsparcie w rozliczeniu projektów itp.). Doświadczenie w realizacji umów z PFRON mile widziane.

  • Umiejętność tworzenia budżetów projektowych.

  • Znajomość programów MS Word i MS Excel w stopniu bardzo dobrym.

  • Znajomość zasad konkurencyjności (zgodnie z aktualnymi wytycznymi PFRON).

  • Sumienność, bardzo dobra organizacja czasu pracy, solidność, dokładność, skrupulatność.

  • Zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania.

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

  • Zdolność sprawnego realizowania wielu zadań i umiejętność wyznaczania priorytetów.

  • Zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji osobom decyzyjnym.

  • Wiedza z zakresu sportu będzie pomocna.

Oferujemy

  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa cywilnoprawna lub samozatrudnienie do negocjacji).
  • Wynagrodzenie w wysokości 4200 - 4700 zł netto.
  • Preferowana dyspozycyjność: od zaraz

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy, aby CV zawierało aktualną klauzulę RODO:

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” z siedzibą w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej 9 lok 2, 00-216 Warszawa adres e-mail: biuro@pzsnstart.eu

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START z siedzibą  w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej 9 lok 2, 00-216 Warszawa danych osobowych zawartych  w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

POLSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” jako organizacja pozarządowa jest związkiem stowarzyszeń zrzeszającym kluby sportowe, związki sportowe oraz inne osoby prawne, których działalność skupia się na rozwoju sportu osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Podstawową kompetencją PZSN „Start” jest szkolenie w klubach, a także przygotowanie kadr narodowych do udziału w imprezach mistrzowskich o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Finansowanie opiera się głownie na dotacjach z PFRONu oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.