Praca.pl Praca Mazowieckie Specjalista ds. Funduszy UE Mazowieckie
Specjalista ds. pisania projektów unijnych

Talentica
mazowieckie
praca stacjonarna
3546 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie
Zadania:
  • pisanie projektów unijnych

Wymagania:
  • sumienność,
  • doświadczenie w pisaniu projektó unijnych,
  • uczciwość

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwośc rozwoju zawodowego,
  • Pracę przy ciekawych projektach.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922