Specjalista ds. Pomiarów i Kalibracji

Hays Poland

Wrocław

759 dni temu

Specjalista ds. Pomiarów i Kalibracji
Wrocław
Specjalista ds. Pomiarów i Kalibracji
Wrocław
Nr Ref.: 1070982

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży AGD otwierającej zakład brownfield we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Pomiarów i Kalibracji (QMM), który dołączyłby do rozwijających się struktur firmy.

Do zadań tej osoby należeć będzie przede wszystkim koordynacja zadań związanych z relokacją i instalacją sprzętu pomiarowego (łącznie z maszyną 3D) w nowej fabryce we Wrocławiu oraz prowadzenie pomiarów części i półfabrykatów. Ponadto, Specjalista będzie odpowiedzialny zarówno za czytanie i analizę rysunków technicznych, jak i za prowadzenie analizy wyników pomiarów i koordynowanie raportów pomiarowych (Q-DAS). Będzie to związane także z tworzeniem, weryfikacją i modyfikacją programów pomiarowych na podstawie modeli 3D (preferowanym jest program PC-DMIS) oraz z nadzorem nad przyrządami pomiarowymi (włączając kalibrację i re kalibrację). Poszukiwany Kandydat będzie odpowiadał także za dobór i zamawianie niezbędnych narzędzi i urządzeń, dbanie o doskonalenie produkowanych urządzeń oraz standardy 5S na stanowisku pracy, a także szkolenia pracowników fabryki w zakresie użytkowania przyrządów pomiarowych i stosowania metod pomiaru.

Aby sprawdzić się w tej roli, Kandydat powinien posiadać doświadczenie w pomiarach i pisaniu programów pomiarowych na maszynę 3D (CMM) oraz przynajmniej wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe) o specjalności metrologia. Kluczowym jest również doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie o profilu elektromaszynowym lub mechanicznym z wdrożonym systemem jakości. Dobra znajomość języka angielskiego (min, B1) jest niezbędna; posługiwanie się językiem niemieckim będzie stanowiło dodatkowy atut. Ponadto poszukiwany Specjalista powinien w bardzo dobrym stopniu znać środowisko Windows, MC Office. Mile widziana znajomość SAP R/3. Idealnym Kandydatem będzie osoba nastawiona na realizację celów, zmotywowana do pracy, także w interdyscyplinarnych zespołach oraz pewna siebie.

Nasz Klient, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferuje pracę i nieustanny rozwój w międzynarodowym środowisku firmy będącej liderem w branży.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Pomiarowiec

Pomiarowiec to osoba, która wykonuje usługi pomiarowe przy użyciu maszyny, np. pomiary instalacji elektrycznych, pomiary meterologiczne. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: dokonywanie pomiarów we wskazanych lokalizacjach, przeprowadzanie testów/kontroli wyrobów za pomocą technik i urządzeń pomiarowych, konserwacja, organizowanie obiegu potrzebnej dokumentacji, ...
Pomiarowiec Praca Pomiarowiec

Rekrutują z Praca.pl