Technik Metrolog

Gestamp Polska Sp. z o.o.
Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 dni temu
Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.
Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Technik Metrolog
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • nadzór i kontrolę nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • wykonywanie pomiarów za pomocą maszyn współrzędnościowych (Trimek, Hexagon z oprogramowaniem Metrolog),
  • wykonywanie pomiarów na systemie optycznym GOM,
  • analizowanie wykonanych pomiarów komponentów oraz wyrobów gotowych,
  • prowadzenie statystyk oraz raportów na potrzeby analiz,
  • bieżące wsparcie zespołów produkcyjnych oraz działu jakości.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego – preferowane techniczne,
  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze laboratorium jakości
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym (tj. mikrometr, suwmiarka, średnicówka, macki pomiarowe) – warunek konieczny,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • umiejętności ustawiania i obsługi maszyn współrzędnościowych,
  • znajomości programu Metrolog i Zeiss Proffesional 2022,
  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office – szczególnie Excel,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na obsługę suwnicy oraz znajomość programów Catia, Autodesk Fusion.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia zawodowe i językowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • dopłatę do wypoczynku,
  • dopłatę do dojazdów,
  • premię miesięczną.

Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aplikuj teraz
 

Poznaj

Gestamp Polska Sp. z o.o.

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.

Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Podobne oferty

  • Specjalista ds. pomiarów i jakości (metrolog)

    WBS Sp. z o.o.   dolnośląskie  
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Dania
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   22 000 - 23 700 zł brutto/mies.
    4 dni
    Opis stanowiska pracy: Wstępne ustawienie i wykonywanie pomiarów na maszynach Duramax/Prismo. Przeprowadzanie konserwacji i kalibracji maszyny pomiarowej. Ręczne zadania pomiarowe do wykonania „ad hoc”. Raportowanie na bieżąco postępów pracy w programie Axapta. Zgłaszanie wszelkich...
  • Specjalista ds. utrzymania ruchu

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   dolnośląskie  
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   13 100 - 16 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    2 dni
    Twoimi zadaniami będzie: Uruchamianie, oraz testowanie złożonych urządzeń, systemów próżniowych sterowanych mikroprocesorem, hodowli kryształów, metrologii lub plazmy (zarówno funkcjonalne i akceptacyjne), Kompletowanie dokumentów testowych i odbiorowych zgodnie z ustaleniami z klientem....