Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Zamówień Warszawa
Specjalista ds. realizacji zleceń z nadrukami / wizualizacje w programie Corel

Jett Studio Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1543 dni temu

Ogłoszenie numer: 3153077, z dnia 2020-03-02

JettStudio Sp. z o.o.

Importer i dystrybutor upominków elektronicznych, odzieży reklamowej i sportowej oraz parasoli i kubków termicznych zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z drukarniami, grawerniami, hafciarniami itp. w celu realizacji zamówień ze zdobieniem (druk na odzieży, druk na plastiku, druk na szkle, druk na metalu)
  • Przygotowanie wizualizacji nadruków na produktach (praca w programie Corel)
  • Wyszukiwanie nowych dostawców produktów i usług niezbędnych do realizacji zamówień (dostawców zarówno polskich jak i zagranicznych)
  • Negocjowanie warunków transakcji i nadzorowanie przebiegu zamówień
  • Kontrola jakości nadrukowanego towaru
  • Ścisła współpraca z działem handlowym (przygotowanie wyceny, przygotowanie wizualizacji, odpowiedź na bieżące pytania pracowników działu handlowego)
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi
  • Administrowanie strony internetowej

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku gadżetów reklamowych w Polsce
  • Znajomość technik druku takich jak: sitodruk, sublimacja, flock, tampodruk, grawer, druk UV, haft, offset i wszelkich innych które wykonuje się w celu naniesienia zdobienia logo na różnych produktach tekstylnych i przemysłowych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi programu COREL do celów przygotowania wizualizacji graficznych dla działu handlowego.
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność, pedantyczność
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Uczciwość i kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym w mowie i piśmie mile widziane
  • Min. średnie wykształcenie

Oferujemy

  • Pracę stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Młody i zgrany zespół
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowy współpracy)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Poznaj

 JettStudio Sp. z o.o. (www.jettstudio.pl)

Importer i dystrybutor odzieży reklamowej i sportowej oraz upominków reklamowych, parasoli, kubków termicznych.