Podobne oferty pracy

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży Usług HR - Rynek Niemiecki
Miejsce pracy: Poznań - Nr ref.: SR/HR/GER/2017
Opis stanowiska:
  • sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji
  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki
Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  • gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne prowizje sprzedażowe
  • zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy, CRM)
  • pakietu benefitów: kartę Multisport, prywatne ubezpieczenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl