Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży Usług HR - Rynek Niemiecki

FALLWORK Sp zo.o.

Poznań

188 dni temu

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań - Nr ref.: SR/HR/GER/2017
Opis stanowiska:
  • sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji
  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki
Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  • gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne prowizje sprzedażowe
  • zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy, CRM)
  • pakietu benefitów: kartę Multisport, prywatne ubezpieczenie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży