Najnowsze oferty pracy

  • Internal Communication Manager

    Polpharma Biologics   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    Your responsibilities include, but are not limited to: Stakeholder Management: Identify key internal stakeholders and develop effective communication and relationship strategies, collaborating with senior leaders and teams. Communication Strategies: Design and implement communication plans aligned...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Social Media

Klient portalu Praca.pl
łódzkie
praca stacjonarna
3427 dni temu

Dynamicznie rozwijającą się grupa działająca na rynku zarówno krajowym jak i zagranicznym poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
  •  planowanie i realizacja kampanii marek w zakresie marketingu online,
  • tworzenie reklam, zakup przestrzeni reklamowej w Social Media,
  • prowadzenie blogów oraz mikroblogów marek,
  • pozycjonowanie SEM i SEO,
  • bieżące monitorowanie podjętych aktywności, analiza statystyk,
  • poszukiwanie niestandardowych możliwości budowania wizerunku w internecie, realizacja wybranych projektów,
  • tworzenie tekstów marketingowych zgodnie z zasadami webwritingu,
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w zakresie działań internetowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie przy projektach Social Media,
  • praktyczna wiedza w zakresie narzędzi internetowych i programów tj. SEM/SEO, Google Adwords, Google Analitics, Gemius Traffic,
  • wiedza w zakresie planowania działań reklamowych i kreowania wizerunku firmy w Internecie,
  • znajomość mediów społecznościowych,
  • znajomość rynku e-commerce,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop czy InDesign) będzie dodatkowym atutem,
  • terminowość, rzetelność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • umowę o prace,
  • samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym środowisku,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.