Podobne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży w dziale eksportu - rynek czeski/słowacki

MM-flex sp z o. o.

Chorzów

Ogłoszenie numer: 1656113, z dnia 2017-06-02

O nas:

Działamy od 1991 roku, oferujemy foliowe oraz papierowe torby reklamowe z indywidualnym nadrukiem.

Mamy za sobą ponad 30 tys. realizacji dla kontrahentów krajowych i zagranicznych m.in. z Czech,

Słowacji, Austrii, Szwecji, Niemiec.

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Nr Ref.: SdS Export

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi odbiorcami
  • Wizyty handlowe u klientów z terenu Słowacji lub/i Republiki Czeskiej

Wymagania

  • Biegła znajomość języka słowackiego lub/i czeskiego
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Doświadczenie handlowe mile widziane
  • Prawo jazdy kat „b”

Oferujemy

  • Szkolenia oraz wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników
  • Niezbędne narzędzia
  • Umowę o pracę ze stałą pensją + premię zależną od wyników
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl