Podobne oferty pracy

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy, będącej liderem w swojej branży poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Rzeszów

Nr Ref.: SS/10/2017

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż produktów i usług firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych
  • z już istniejącymi klientami
  • opracowywanie ofert techniczno - handlowych
  • doradztwo techniczne
  • raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań
  • realizację założonego budżetu sprzedaży
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży B2B
  • preferowane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych
  • mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe (metalurgia, pokrewne)
  • samodzielności oraz doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • biegłej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl