Specjalista ds. Sprzedaży

Moltton Poland

Rzeszów

129 dni temu

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy, będącej liderem w swojej branży poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Nr Ref.: SS/10/2017

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż produktów i usług firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych
  • z już istniejącymi klientami
  • opracowywanie ofert techniczno - handlowych
  • doradztwo techniczne
  • raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań
  • realizację założonego budżetu sprzedaży
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży B2B
  • preferowane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych
  • mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe (metalurgia, pokrewne)
  • samodzielności oraz doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • biegłej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Moltton Poland z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 35-37 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Moltton Poland oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji."

Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży