Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1823344, z dnia 2017-10-20

TICON sp.z o.o. istnieje od 1996 roku. Naszymi dostawcami są producenci zaliczający się do ścisłej światowej czołówki w swojej branży. Wieloletnia współpraca z zagranicznymi dostawcami i zaangażowanie naszej firmy w dobór rozwiązań technicznych na etapie projektowania, budowy lub modernizacji zakładów przemysłowych sprawia, że dziś oferta firmy stanowi atrakcyjną odpowiedź na potrzeby rozwijającego się rynku.

Ticon Sp. z o.o. - w związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: wielkopolskie / Swarzędz, Jasin

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należała będzie obsługa telefoniczna i podtrzymywanie kontaktów z klientami firmy, sporządzanie ofert handlowych,

Wymagania

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pracy z komputerem i obsługi typowych programów biurowych (Word, Excel)
  • wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

TICON Sp.z o.o. Jasin

ul. Poznańska 37, 62-020 Swarzędz

lub za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl