Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1823344, z dnia 2017-10-20

TICON sp.z o.o. istnieje od 1996 roku. Naszymi dostawcami są producenci zaliczający się do ścisłej światowej czołówki w swojej branży. Wieloletnia współpraca z zagranicznymi dostawcami i zaangażowanie naszej firmy w dobór rozwiązań technicznych na etapie projektowania, budowy lub modernizacji zakładów przemysłowych sprawia, że dziś oferta firmy stanowi atrakcyjną odpowiedź na potrzeby rozwijającego się rynku.

Ticon Sp. z o.o. - w związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: wielkopolskie / Swarzędz, Jasin

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należała będzie obsługa telefoniczna i podtrzymywanie kontaktów z klientami firmy, sporządzanie ofert handlowych,

Wymagania

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pracy z komputerem i obsługi typowych programów biurowych (Word, Excel)
  • wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl