Specjalista ds. Sprzedaży

P.H.U. Inter­Grahen Henryk Workowski

Gdańsk

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1883058, z dnia 2018-01-12

Firma Inter-Grahen zajmująca się od ponad 20 lat dystrybucją narzędzi w Polsce północnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa i nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych, paragonów oraz faktur,

  • przygotowanie ofert handlowych,

  • wsparcie techniczne (znajomość branży narzędziowej),

  • współpraca z magazynem, działem IT, księgowością oraz przedstawicielami handlowymi,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży narzędziowej,

  • umiejętność organizacji czasu pracy i rozwiązywania problemów,

  • zaangażowanie, komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,

  • znajomość obsługi komputera oraz MS Office (umiejętność obsługi programu Optima będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • stabilną pracę w wieloletniej firmie,

  • umowę o pracę,

  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy,

  • rozwój kompetencji i kariery,

  • zdobycie doświadczenia,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

Poznaj

Hurtownia Inter-Grahen od 20 lat zaopatruje pomorskie firmy w narzędzia warsztatowe, budowlane, ogrodnicze oraz BHP. Magazynujemy tysiące produktów, które dostępne są „od ręki”, a doświadczona kadra służy pomocą i radą przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży