Firma  Moje Bambino  to młody i pełen entuzjazmu zespół, który kontynuuje 120-letnią tradycję firmy St. Majewski. Ponadwiekowa historia świadczy o stabilności na rynku oraz o niezawodnej jakości proponowanych produktów, dobrze znanych rodzicom i dziadkom dzisiejszych kilkulatków – chyba wszyscy w dzieciństwie rysowali doskonałymi kredkami Bambino.

Prezentujemy szeroki asortyment obejmujący tym razem nie tylko kredki, lecz bogatą i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych produktów dla przedszkoli i szkół, jak i klientów indywidualnych. Nasze pomoce edukacyjne kontynuują tradycję wyjątkowej jakości i przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dziecka.

Specjalista ds. szkoleń
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych
  • raportowanie nt. przeprowadzonych szkoleń, ewaluacja szkoleń
  • rozpoznawanie i przewidywanie trendów na rynku,
  • ocena szans rynkowych związanych ze sprzedażą nowych produktów
  • udział w przygotowywaniu cyklicznych wydarzeń marketingowych
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność dobrego planowania pracy i zarządzania czasem
  • czynne prawo jazdy (kat. B)
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na samodzielnym, strategicznie odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę we przyjaznej, twórczej atmosferze, z pełnym entuzjazmu i zaangażowania zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych i pakietu sportowego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Łodzi w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Poznaj

Moje Bambino sp. z o.o. sp.k.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl