Specjalista ds. szkoleń

Moje Bambino sp. z o.o. sp.k.

Łódź

63 dni temu

Firma  Moje Bambino  to młody i pełen entuzjazmu zespół, który kontynuuje 120-letnią tradycję firmy St. Majewski. Ponadwiekowa historia świadczy o stabilności na rynku oraz o niezawodnej jakości proponowanych produktów, dobrze znanych rodzicom i dziadkom dzisiejszych kilkulatków – chyba wszyscy w dzieciństwie rysowali doskonałymi kredkami Bambino.

Prezentujemy szeroki asortyment obejmujący tym razem nie tylko kredki, lecz bogatą i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych produktów dla przedszkoli i szkół, jak i klientów indywidualnych. Nasze pomoce edukacyjne kontynuują tradycję wyjątkowej jakości i przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dziecka.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych
  • raportowanie nt. przeprowadzonych szkoleń, ewaluacja szkoleń
  • rozpoznawanie i przewidywanie trendów na rynku,
  • ocena szans rynkowych związanych ze sprzedażą nowych produktów
  • udział w przygotowywaniu cyklicznych wydarzeń marketingowych
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność dobrego planowania pracy i zarządzania czasem
  • czynne prawo jazdy (kat. B)
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na samodzielnym, strategicznie odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę we przyjaznej, twórczej atmosferze, z pełnym entuzjazmu i zaangażowania zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych i pakietu sportowego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Łodzi w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Rekrutują z Praca.pl