Podobne oferty pracy

  • 302 dni

    Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Międzyrzec Podlaski, Parczew, Radzyń Podlaski, Ryki, Stoczek Łukowski, Tomaszów Lubelski, Łuków, Zamość

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

302 dni

Ogłoszenie numer: 968243, z dnia 2016-02-05

 Szybko rozwijająca się Firma poszukuje pracownika do nowego kanału dystrybucji na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Międzyrzec Podlaski, Parczew, Radzyń Podlaski, Ryki, Stoczek Łukowski, Tomaszów Lubelski, Łuków, Zamość

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów
  • Kompleksowa obsługa klientów i partnerów biznesowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, dbanie jednocześnie o wysoki poziom obsługi
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych (IE, MS-Office)
  • Znajomość branży finansowej i ubezpieczeniowej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji
  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...

Rekrutują z Praca.pl