Podobne oferty pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia i obrotu towarowego w sklepie detalicznym

EPI Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław

poszukuje do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • bieżąca współpraca z dostawcami
  • analiza i kontrola stanów magazynowych
  • składanie zamówień w oparciu o bieżące stany magazynowe
  • kontrola realizacji zamówień
  • nadzór nad zaopatrywanym stoiskiem
Wymagania:
  • wykształcenie z zakresu technologi i bezpieczeństwa żywności
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność koordynowanie zespołem pracowników
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń
  • pełny wymiar czasu pracy
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

ul. Komandorska  21
53-342 Wrocław

Firma  nie zwraca złożonych aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych z późniejszymi zmianami.
Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest EPI Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu
przy ul. Komandorskiej 21; Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu tej i przyszłych rekrutacji; macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawiania; podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Specjalista ds. Zaopatrzenia to osoba, która jest odpowiedzialna za dokonywanie zakupów materiałowych oraz produktów, aby firma mogła sprawnie funkcjonować. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie i realizacja zamówień surowców i opakowań, kontrola stanu materiałów, prowadzenie ewidencji magazynowej, indeksowanie bazy surowcowej, zarządzanie normatywem ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl