Specjalista ds. zaopatrzenia i obrotu towarowego w sklepie detalicznym

EPI Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław

poszukuje do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • bieżąca współpraca z dostawcami
  • analiza i kontrola stanów magazynowych
  • składanie zamówień w oparciu o bieżące stany magazynowe
  • kontrola realizacji zamówień
  • nadzór nad zaopatrywanym stoiskiem
Wymagania:
  • wykształcenie z zakresu technologi i bezpieczeństwa żywności
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność koordynowanie zespołem pracowników
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń
  • pełny wymiar czasu pracy
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych z późniejszymi zmianami.
Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest EPI Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu
przy ul. Komandorskiej 21; Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu tej i przyszłych rekrutacji; macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawiania; podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Specjalista ds. Zaopatrzenia to osoba, która jest odpowiedzialna za dokonywanie zakupów materiałowych oraz produktów, aby firma mogła sprawnie funkcjonować. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie i realizacja zamówień surowców i opakowań, kontrola stanu materiałów, prowadzenie ewidencji magazynowej, indeksowanie bazy surowcowej, zarządzanie normatywem ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl