Specjalista Działu Umów ECB Polska Sp. z o.o.
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista Działu Umów ECB Polska Sp. z o.o.

Poznaj pracodawcę

Ozimska
45-368 Opole
woj. opolskie

Poznaj stanowisko:
Specjalista ds. Zamówień

Specjalista do spraw zamówień, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest odpowiedzialna za organizowanie i realizowanie procesu przyjmowania zamówień w firmie lub przedsiębiorstwie. Pracownik zatrudniony w tym charakterze weryfikuje przyjmowane formularze zamówień lub zgłoszenia telefoniczne, mailowe, etc. pod kątem dostępności określonych towarów lub usług i odpowiada na zapytania potencjalnych ...

czytaj więcej: Specjalista ds. Zamówień

Praca Specjalista ds. Zamówień

Specjalista Działu Umów ECB Polska Sp. z o.o. - Ogłoszenie archiwalne

Praca ECB Polska Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Sprzedaż / Obsługa klienta / Opole

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Doradca Klienta Indywidualnego DSA Investment S.A. opolskie

Zastępca Kierownika Sklepu Marketing Investment Group S.A. opolskie

Customer Service Advisor with French (miejsce pracy Katowice) Work Service S. A. opolskie

Przedstawiciel Handlowy FBO Energia Sp. z o.o. opolskie

Doradca Klienta/Menager Autoryzowany Partner PKP Energetyka opolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 321316, z dnia 19-09-2013

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL PGE OBRÓT S.A.

ECB Polska Sp. z o.o. świadczy usługi doradcze w zakresie optymalizacji kosztów związanych z sprzedażą i dystrybucją energii elektrycznej. Jako Autoryzowany Przedstawiciel PGE Obrót S.A. gwarantujemy naszym klientom profesjonalną obsługę w procesie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, dzięki czemu otrzymują oni możliwość obniżenia kosztów zakupu energii elektrycznej ponadto wyłączają się z ryzyka podwyżek na najbliższe lata.

Stabilność i bezpieczeństwo gwarantuje PGE Obrót S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PGE największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Nr Ref.: 03/07/2013

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentów umów energetycznych,
  • Rejestracja dokumentów w systemie wewnętrznym oraz zewnętrznym,
  • Wysyłka oraz archiwizacja dokumentów,
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji umów sprzedaży,
  • Obsługa posprzedażna klientów,
  • Wspracie dla doradców handlowych w zakresie dokumentacji,
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podbnym stanowisku ,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie.

Oferujemy

  • Po okresie próbnym , umowa o pracę,
  • Pracę w branży do której kryzys nie dociera,
  • Pracę w ambitnym  i rozwijającym się zespole nastawionym na sukcesy,
  • Możliwość awansu,
  • Szkolenia.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 3000 PLN

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16398 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.