Specjalista Działu Umów ECB Polska Sp. z o.o.
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista Działu Umów ECB Polska Sp. z o.o.

Poznaj pracodawcę

Ozimska
45-368 Opole
woj. opolskie

Poznaj stanowisko:
Specjalista ds. Zamówień

Specjalista do spraw zamówień, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest odpowiedzialna za organizowanie i realizowanie procesu przyjmowania zamówień w firmie lub przedsiębiorstwie. Pracownik zatrudniony w tym charakterze weryfikuje przyjmowane formularze zamówień lub zgłoszenia telefoniczne, mailowe, etc. pod kątem dostępności określonych towarów lub usług i odpowiada na zapytania potencjalnych ...

czytaj więcej: Specjalista ds. Zamówień

Praca Specjalista ds. Zamówień

Specjalista Działu Umów ECB Polska Sp. z o.o. - Ogłoszenie archiwalne

Praca ECB Polska Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Sprzedaż / Obsługa klienta / Opole

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Sprzedawca-Kierowca BAKOMA Sp. z o.o. opolskie

Konsultant Infolinii Mobile Work Service S. A. opolskie

Sprzedawca odzieży i obuwia sportowego CitySport Sp. z o.o. opolskie

Telefoniczny Doradca Klienta Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. opolskie

Sales Manager - opakowania z tworzyw sztucznych Barona HR Services Sp. z o.o. opolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 321316, z dnia 19-09-2013

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL PGE OBRÓT S.A.

ECB Polska Sp. z o.o. świadczy usługi doradcze w zakresie optymalizacji kosztów związanych z sprzedażą i dystrybucją energii elektrycznej. Jako Autoryzowany Przedstawiciel PGE Obrót S.A. gwarantujemy naszym klientom profesjonalną obsługę w procesie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, dzięki czemu otrzymują oni możliwość obniżenia kosztów zakupu energii elektrycznej ponadto wyłączają się z ryzyka podwyżek na najbliższe lata.

Stabilność i bezpieczeństwo gwarantuje PGE Obrót S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PGE największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Nr Ref.: 03/07/2013

Opis stanowiska

  • Weryfikacja dokumentów umów energetycznych,
  • Rejestracja dokumentów w systemie wewnętrznym oraz zewnętrznym,
  • Wysyłka oraz archiwizacja dokumentów,
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji umów sprzedaży,
  • Obsługa posprzedażna klientów,
  • Wspracie dla doradców handlowych w zakresie dokumentacji,
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podbnym stanowisku ,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie.

Oferujemy

  • Po okresie próbnym , umowa o pracę,
  • Pracę w branży do której kryzys nie dociera,
  • Pracę w ambitnym  i rozwijającym się zespole nastawionym na sukcesy,
  • Możliwość awansu,
  • Szkolenia.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 3000 PLN

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16426 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.