Specjalista R&D

CIECH Pianki Sp.z o.o.

Bydgoszcz

11 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH Pianki poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu procesu syntezy elastycznych pianek poliuretanowych – dodatkowy atut
  • Dokładność w realizacji zadań oraz umiejętność poprawnego wyciągania wniosków
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość programu Excel
Twoje zadania:
  • Realizacja prac badawczych dotyczących badania i optymalizacji procesu produkcji pianki poliuretanowej elastycznej
  • Analiza zebranych danych i przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań
  • Wykonywanie analiz chemicznych
  • Prowadzenie obliczeń procesowych i chemicznych w ramach projektów
  • Współpraca z jednostkami badawczymi i uczelniami przy realizacji prac badawczo – rozwojowych
  • Analiza otoczenia branżowego w zakresie nowych technologii i patentów

Poznaj stanowisko: Chemik

Chemik jest osobą badającą i analizującą skład chemiczny substancji organicznych i nieorganicznych, przeprowadzającą badania laboratoryjne i konstruującą teorie, jednocześnie weryfikując wiedzę dotychczas znaną. Osoby wykształcone w tym kierunku mogą pracować naukowo, lub w charakterze specjalisty w różnorodnych firmach i przedsiębiorstwach, prowadzących działalność związaną z chemią, przeważnie przedsiębiorstwach produkcyjnych, ...
Chemik Praca Chemik

Rekrutują z Praca.pl