Podobne oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Specjalista
Miejsce pracy: Grójec
Nasza gwarancja:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Przyjazna atmosfera,
  • Wzajemny szacunek.
Twoje zadania na co dzień:
  • Wprowadzanie zamówień do systemu logistycznego,
  • Kontrola dostawców pod kątem terminowości oraz serwisu,
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu serwisu logistycznego,
  • Współpraca ze sklepami, Centralą zakupów, dostawcami oraz klientem wewnętrznym,
  • Statystyki, raportowanie wyników do przełożonego.

DOSTANIESZ:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia pracy

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

Cenne doświdczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy

W zamian za:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • Zdolności analityczne,
  • Dokładność i odpowiedzialność,
  • Samodzielność w działaniu , komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone zadania.
Od nas dostajesz:
  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata

Auchan Polska Sp. z o.o.

Pierwszy sklep Auchan został otwarty w 1961 roku przez Gerarda Mulliez, na północy Francji, w miejscowości Roubaix, w dzielnicy Hauts Champs (czyt.: oszą), od której pochodzi nazwa firmy. W roku 2011 - Auchan Polska posiada 22 Hipermakety oraz 50 % udziałów w zarządzanych przez firmę Schiever Polska 4 Centrach Handlowych, otwartych pod szyldem Auchan (Legnica, Wałbrzych, Racibórz i Zielona Góra). Największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2. Przez 15 lat działalności w Polsce Auchan ugruntowało swoją pozycję i stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez swoich klientów. W rankingach cenowych sklepy Auchan zawsze plasują się jako najtańsze.

Dane firmy

Puławska 46
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl