Podobne oferty pracy

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 15205

Warunki pracy

praca wykonywana w pomieszczeniach biurowych, niezwiązana z wysiłkiem fizycznym, przy monitorze komputerowym w wymiarze przekraczającym połowę dobowego czasu pracy, wiąże się z reprezentacją urzędu, możliwe wyjazdy służbowe, wymaga częstych kontaktów telefonicznych, mailowych, bezpośrednich, nie występują uciążliwe/szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy, praca wykonywana z wykorzystaniem sprzętu komputerowego, w budynku znajduje się winda oraz toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • sprawdzanie pod względem formalnym wniosków i raportów, opiniowanie ich, sporządzanie projektów wniosków, decyzji i innych dokumentów wydawanych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy
  • załatwianie korespondencji związanej z działalnością kadrową
  • opiniowanie odwołań od decyzji wydanych w I instancji oraz przygotowywanie projektów decyzji w ramach II instancji
  • wspomaganie działalności komórek kadrowych jednostek organizacyjnych Policji województwa kujawsko-pomorskiego
  • przygotowywanie analiz, meldunków oraz zestawień statystycznych dotyczących sytuacji kadrowej i innych spraw kadrowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie o profilu administracyjnym lub zarządzanie zasobami ludzkimi
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w kadrach
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • znajomość przepisów Kodeksu Postępowań Administracyjnych
  • umiejętność stosowania prawa w praktyce
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych

Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl