Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu
Radom
praca stacjonarna
2245 dni temu
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Radom
Ogłoszenie o naborze Nr 24145

Warunki pracy

•Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
- praca o charakterze biurowym,
- wyjazdy służbowe w ramach delegacji.
•Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
- oświetlenie naturalne i sztuczne;
- praca przy monitorze ekranowym powyżej dobowego czasu pracy;
- wymuszona pozycja ciała.

Zakres zadań

  • Bieżąca kontrola faktur (rachunków) pod względem merytorycznym oraz zgodności z zawartymi umowami, wystawianymi przez podmioty realizujące badania: profilaktyczne, kierowców, sanitarno-epidemiologiczne, szczepenia ochronne oraz z zakresu szkoleń dla osób zatrudnionych w KWP zs. w Radomiu i jednostakch podległych.
  • Nadzór na stanem realizacji badań profilaktycznych/okresowych oraz szczepień ochronnych policjantów i pracowników Policji garnizonu mazowieckiego.
  • Wystawianie skierowań na badania profilaktyczne/okresowe kierowców, szczepienia ochronne policjantów i pracowników Policji KWP zs. w Radomiu.
  • Obsługa bazy danych "Medycyna Pracy" i podsystemu Kadra "SWOP".
  • Realizacja czynności nazdzorczych dotyczących medycyny pracy w jednostkach organizacyjnych Policji nadzorowanych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu.
  • Diagnozowanie przyczyn nieprawidłowści z zakresu medycyny pracy stwierdzonych w wyniku czynności nadzorczych.
  • Wspólpraca z właściwymi merytorycznie komórkami i jednostkami organizacyjnymi Policji oraz z podmiotami zewnętrznymi w sprawach dotyczących medycyny pracy.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej (należy dołączyć np. kopie świadectw pracy, zaświadczenie o zatrudnieniu)
  • Znajomość kodeksu pracy oraz przepisów z zakresu medycyny pracy
  • Umiejętność interpretracji obowiązujących przepisów i stosowania procedur
  • Kreatywność
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe