Sprzedawca

TK Maxx

Warszawa Promenada

8 godz. temu

Ekscytujące możliwości i wyjątkowa atmosfera w pracy

 

TJX jest właścicielem marek detalicznych, takich jak TK Maxx i HomeSense w Europie, T.J. Maxx, Marshalls, HomeGoods i Sierra Trading Post w USA, Winners, HomeSense i Marshalls w Kanadzie oraz Trade Secret w Australii. Wierzymy, że jesteśmy jedną z najlepszych firm zajmujących się sprzedażą off-price. Relacje międzyludzkie, a zwłaszcza relacje z naszymi pracownikami, mają kluczowe znaczenie dla sukcesu TJX. Wspieramy się nawzajem, aby postępować odważnie, myśleć długofalowo, przejmować odpowiedzialność za swoją pracę i kształtować naszą przyszłość.

 

Nie czekaj! Dołącz do najlepszych!

 

Obecnie do naszych sklepów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa Promenada

 

Jeżeli:

  • lubisz dynamiczną pracę, pełną wyzwań
  • lubisz pracę z ludźmi
  • jesteś ambitny i lubisz się rozwijać..

Jesteś dla nas idealnym kandydatem!

 

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, zniżka na towary zakupione w TK Maxx)
  • elastyczne godziny pracy
  • fantastyczną atmosferę!

Czekamy na Ciebie!

 

Wyślij swoje CV za pośrednictwem opcji aplikuj.

 

  

 

 

Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

TK Maxx

Dlaczego warto?

Pracujemy intensywnie, wciąż skupieni na osiąganiu – i przekraczaniu – wyznaczonych nam celów, chcemy osiągać najlepsze wyniki w branży. To wyjątkowa dziedzina handlu – oferujemy światowe marki w niskich cenach. Przez lata istnienia na rynku wypracowaliśmy odpowiedni model działalności oraz zbudowaliśmy przyjazne stosunki z naszymi partnerami. Tego modelu nie można łatwo skopiować. Każdy z naszych współpracowników rozumie, w jaki sposób korzystać ze swoich zdolności i umiejętności, by osiągać najlepsze wyniki. Ambicję równoważy szacunek wobec kolegów, dostawców i klientów – nasze relacje są pełne szacunku.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Rekrutują z Praca.pl