Starszy inspektor

Narodowe Archiwum Cyfrowe w Warszawie

Warszawa

Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 15261

Warunki pracy

Praca w siedzibie urzędu, przy komputerze. Dla osób niepełnosprawnych istnieje możliwość poruszania się po budynku - obecność wind, drzwi odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowane toalety, bariera architektoniczna - wejście do budynku niedostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem i ustaniem stosunku pracy w tym zakładanie i prowadzenie akt osobowych. Wydawanie zaświadczeń potwierdzających zatrudnienie i wynagrodzenie.
  • Sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilno-prawnych. Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej. Obsługa ZFŚS.
  • Załatwianie spraw z zakresu dyscypliny pracy, ewidencjonowanie czasu pracy i absencji pracowników. Sporządzanie list obecności.
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS i pracownikami w zakresie ubezpieczeń społecznych. Wystawianie dokumentów Rp-7. Prowadzenie spraw emerytalno-rentowych.
  • Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz sporządzanie dokumentów rozliczeniowych PIT-11, PIT-40.
  • Organizowanie i ewidencjonowanie szkoleń bhp oraz badań lekarskich.
  • Przygotowywanie sprawozdań dotyczących struktury zatrudnienia i wynagrodzeń na potrzeby własne i urzędów.
  • Obsługa staży, wolontariatu i praktyk.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku kadrowo-płacowym w instytucji publicznej.
  • Znajomość przepisów prawa pracy, systemu ubezpieczeń społecznych, ustawy o służbie cywilnej i przepisów wykonawczych.
  • Obsługa programów komputerowych kadrowo-płacowych, Płatnik.
  • Umiejętność interpretacji przepisów, zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych.
  • Biegła znajomość komputera, Internetu.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych

    Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...

    Załącz pliki do aplikacji

    Nieuzupełniony profilUzupełnij

    Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

    - Wymagane pola

    Trwa wysyłanie

    Upuść plik w polu, aby go dodać

    Rekrutują z Praca.pl