Szef kuchni

Dussmann Polska Sp. z o. o.

Wrocław

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1912444, z dnia 2018-02-21

Międzynarodowa firma z branży cateringowej, w związku z otwarciem nowego obiektu, zatrudni osobę na stanowisko:

Szef kuchni

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • dowodzenie pracą stołówki pracowniczej,
  • podział obowiązków między podległy personel,
  • przygotowywanie menu,
  • dopilnowanie racjonalnego zarządzania produktami.

Wymagania

  • aktualna książeczka do celów saitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenie w pracy jako szef kuchni,
  • umiejętność dowodzenia personelem.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pakiety medyczne,
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko,
  • pracę w systemie 8h/dziennie od poniedziałku do piątku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Dlaczego warto?

Oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie, pensję wypłacaną zawsze na czas, konkurencyjne warunki zatrudnienia – doceniamy doświadczenie i wiedzę, wsparcie pozostałych pracowników – niezależnie od tego, na jakim stanowisku zaczynasz, możesz liczyć na pomoc ze strony kolegów/przełożonego/pracowników centrali.

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni

Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Szef Kuchni Praca Szef Kuchni

Rekrutują z Praca.pl