Najnowsze oferty pracy

  • Operations Manager

    Unique People sp. z o.o.   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    21 godz.
    Główne zadania: realizowanie celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w ramach wyznaczonej strategii, analiza otrzymywanych raportów oraz optymalizacja kluczowych procesów, bieżąca praca z kadrą managerską, delegowanie zadań i...
Zobacz więcej ofert pracy

Team Leader z J. Niemieckim

KS Service
lubelskie, Lubartów
praca stacjonarna
2330 dni temu
Lubartów
Nr ref.: TLJN/LUB/102017

OBOWIĄZKI

  • koordynowanie pracy grupy specjalistów call center
  • motywowanie pracowników
  • realizowanie planów sprzedażowych

OCZEKIWANIA

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego minimum na poziomie B2 - warunek konieczny
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • dobra znajomość obsługi programu Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kompetencje przywódcze

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-20:00 oraz w soboty między 10:00 a 18:00
  • wynagrodzenie współmierne do powierzonych obowiązków
  • miesięczny, wysoki system premiowy, uzależniony od wyników zespołu- do 3500 zł
  • profesjonalne szkolenie wewnętrzne
  • opiekę zdrowotną