Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

pomorskie, Gdańsk - Orunia
pomorskie, Gdańsk
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Słupsk
Technolog (produkcja spożywcza) Klient portalu Praca.pl

wczoraj

Gastronomia / Catering, Przemysł / Produkcja

pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

pomorskie, Gdańsk

Technik Montażu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Przemysł / Produkcja / pomorskie / Gdańsk

Technik Montażu
Gdańsk
Technik Montażu
Gdańsk
Nr Ref.: 1070089
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta innowacyjnych systemów przeciwpożarowych, dla nowego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Gdańsku poszukujemy Technika Montażu.

Technik Montażu będzie zajmował się mechanicznym montażem produktów firmy (systemy przeciwpożarowe), testowaniem ich i raportowaniem wyniku testów zgodnie ze standardami firmy, przygotowywaniem zamówień komponentów i opakowań. Dodatkowo Technik Montażu będzie wspierał dział logistyki i raportował w systemie komputerowym.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy wymagającej praktycznej znajomości zagadnień mechanicznych (montaż, serwis, produkcja mechaniczna), podstawowej znajomości obsługi komputera oraz dbałości o jakość wykonywanej pracy. Uprawnienia na wózek widłowy będą atutem.

Firma oferuje stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzyste zasady pracy i podziału obowiązków.

W przypadku zainteresowania proszę aplikować w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl