Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Energetyka / Elektronika, Praca fizyczna

mazowieckie, rejon Warszawa i okolice (woj. mazowieckie)

wczoraj

mazowieckie, Warszawa – warsztat stacjonarny (woj. mazowieckie)

wczoraj

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż

mazowieckie, Warszawa

2016-07-22

Energetyka / Elektronika, Przemysł / Produkcja

mazowieckie

2016-07-21

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

mazowieckie

Technik Serwisu- Ogłoszenie archiwalne

Praca SPIE Polska Sp. z o.o. / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / mazowieckie / Warszawa

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Świadczymy zintegrowane usługi, obejmujące obsługę techniczną, infrastrukturalną, administracyjną obiektu oraz consulting FM. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci tworzą wiele nowych, innowacyjnych rozwiązań, koncentrując się na optymalizacji  i efektywności projektów.

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Warszawa

Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej,

w tym m. in.:

  • konserwacja urządzeń i instalacji technicznych
  • usuwanie awarii i usterek
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna,
    z zakresu automatyki lub mechaniki)
  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy) systemów budynkowych (energetycznych, sanitarnych, ppoż.)
  • uprawnienia SEP (G1 E do 1 kV)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office (raportowanie)
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia