Podobne oferty pracy

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Technolog przetwórstwa mięsnego - doradca handlowy
Miejsce pracy: Zielona Góra - Nr ref.: TPM/817
Opis stanowiska:
  • budowanie trwałych relacji handlowych
  • rozwój sprzedaży z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • wsparcie klientów we wdrażaniu nowych produktów, wykonywanie prób
  • raportowanie pracy przełożonemu
  • praca na terenie województw: dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, części zachodniopomorskiego
Wymagania:
  • znajomość zagadnień z przetwórstwa mięsa
  • wiedza z zakresu dodatków do żywności, środków funkcjonalnych i smakowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność budowania trwałych i dobrych relacji z klientami
  • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • motywacja do pracy, zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowę o pracę (bezpośrednie zatrudnienie)
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • pracę w rozwijającej się firmie z długą tradycją
  • dużą samodzielność i wyzwania
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • praca mobilna

* oferta pracy stałej

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Technolog żywności

Osoba zatrudniona na stanowisku technologa żywności nadzoruje proces produkcji żywności i dba o jej wysoką jakość. Zajmuje się również opracowywaniem nowych produktów i ich receptur. Do jego obowiązków należy kontrola jakości surowca oraz wdrażanie nowych technologii, jak również opracowywanie potrzebnej dokumentacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl