Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

UX Designer

IT KONTRAKT SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
3192 dni temu

IT Kontrakt jest firmą wdrażającą zaawansowane projekty informatyczne w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Zajmujemy się również leasingiem pracowniczym w branży IT - czyli wynajmowaniem specjalistów do projektów naszych Klientów i Partnerów.

UX Designer
miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: MPC/UD/WAW/07
data dodania ogłoszenia: 2015-08-11
nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 8448

OBOWIĄZKI
  • Dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Projektowanie interfejsów i architektury informacji stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Projektowanie makiet
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami końcowymi oraz przygotowywanie raportów, a także proponowanie rozwiązań
  • Przygotowywanie analiz eksperckich
  • Propagowanie wiedzy, zalet i wagi UCD wewnątrz firmy
  • Dbanie o najwyższą jakość kreacji
  • Wspieranie zespołu programistów (web oraz mobile) na etapie wdrożenia
  • Praca w międzynarodowych zespołach projektowych

WYMAGANIA
  • Co najmniej2-letnie doświadczenie podparte portfolio w następujących obszarach:
  • HCI, UX i usability
  • Projektowanie makiet (Axure, Omnigraffle lub inne)
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • Przeprowadzanie analizy biznesowej
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie(codzienna komunikacja z międzynarodowym zespołem/klientem)

OFERUJEMY
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie