Ogłoszenie numer: 266924, z dnia 2013-03-26

Extor S.A.

Oddział Warszawa-Centrum: Al. Jana Pawła II 15 (rondo ONZ)
EXTOR jest firmą outsourcingową specjalizującą się w obsłudze księgowej, podatkowej i płacowej podmiotów polskich, spółek z kapitałem zagranicznym i przedstawicielstw międzynarodowych korporacji.
Naszym celem jest satysfakcja Klientów uzyskiwana poprzez udzielenie profesjonalnego wsparcia i wysokiej jakości obsługi.
Firma zarządzana jest przez osoby ze stażem pracy w środowisku międzynarodowym. Zatrudniamy 80 specjalistów mówiących w 5 językach europejskich.

www.extor.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Wdrożeniowiec/ programista FK/ Payroll

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie wdrożeń systemu ENOVA w zakresie FK i Payroll
  • wsparcie użytkowników w bieżącym korzystaniu z systemu ENOVA
  • programowanie dodatkowych funkcjonalności w C# (schematy księgowe/taski)

Wymagania

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów w obszarze FK i Payroll,  bardzo dobra  znajomość  znajomość procesów i zagadnień FK/Płace
  • dobra komunikacja i współpraca z użytkownikami systemów IT
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz prowadzenie korespondencji
  • praktyczna znajomość MS SQL
  • umiejętność programowania w technologii C# mile widziana

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie outsourcingowej
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów informatycznych
  • zdobycie praktycznych umiejętności stosowania metodyk Project Management
  • system wynagradzania zorientowany na cele
  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za udział w projektach
  • umowę o pracę
  • szkolenia

Extor S.A.

Firma outsourcingowa EXTOR. W związku z realizacja krajowych i zagranicznych projektów outsourcingowych poszukujemy ekspertów do pracy i współpracy w zakresie księgowości, finansów i controllingu.

Dane firmy

Al. Jerozolimskie 96
00-807 War Warszawa
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Programista

Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzecz ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl