Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Aparatowy w produkcji węglopochodnych

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
2506 dni temu

Ogłoszenie numer: 1683193, z dnia 2017-06-23

Produkcja i sprzedaż koksu.

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • Obsługa instalacji i urządzeń związanych z procesem oczyszczania gazu koksowniczego.
  • Produkcja oraz wysyłka produktów węglopochodnych.

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.
  • Uprawnienia do pracy na wysokości.
  • Doświadczenie w zwodzie operatora maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne wraz z premią motywacyjną.
  • Dodatkowo oferujemy świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Poznaj

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN jest jedną z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 7 spółek o szerokim zakresie działalności. Siła i potencjał grupy tkwi w zróżnicowanym zakresie działalności oraz zdywersyfikowanych segmentach rynku obsługiwanych przez poszczególne spółki.

Działalność GRUPY ZARMEN realizowana jest na rzecz podmiotów funkcjonujących w następujących sektorach: przemysł energetyczny, koksowniczy, chemiczny, rafineryjny, hutniczy, metalurgiczny, wydobywczy, kolejowy, stoczniowy, cementowo-wapienny i odlewniczy.

Wejdź na www.grupa-zarmen.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.