Aparatowy

SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI
Wrocław
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 dni temu
Aparatowy
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego
  • rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego
  • wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń
  • przestrzeganie standardów BHP
  • praca w systemie III zmianowym (poniedziałek – piątek)
Co oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz realizacji własnych pomysłów
  • stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Nasze wymagania:
  • wykształcenie zawodowe techniczne– mile widziane średnie (mechanik, elektryk lub automatyk)
  • posiadanie świadectw kwalifikacji SEP -profil E dla grupy II
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • zmysł techniczny pozwalający na rozwiązywanie problemów z zakresu mechaniki, elektryki lub automatyki
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Działamy od 1998 roku. Łączymy działalność handlową, usługowa i produkcyjną. Myślimy długofalowo i dlatego stawiamy na profesjonalną współpracę. Cały czas rozwijamy się. Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment produktów oraz usług. Sprzedajemy narzędzia renomowanych producentów: 3M Abicor Biczel A-MAG AEG ANDRE Archimedes Atlas Coco Baco Baildonit Bafana Bessy Bester Beta Bison Bial Bosch Ceramex Calma Collomix Comet Dolfamex Dormez Dremel Esab Facom Fanar Fatpol Fein Fenes Festool Fuji Gce Gedore Globus Guhhring Helios-Preisser Hitachi Horex Irwin Jango Jotkel Kemper Kempki Klingspor Knipex Koken Kres Ks-tools Kużnia Lenox Lincoln Electric Lut-spaw Megater Menzer Matabo Metal weld Milwaukee Mitutoyo Norton Saint Gobain Pafana Prum Pferd Vsm Pomet Profix Proma Protool Proxxon Rais Rems Ruko Sandvik Coromant Spinani Skamet Skil Sola Stabila Stahwille Stanley Steinel Stihl Sumitomo Szczotpol Teka Tesa Wera Wiertła Baildon Wolfcraft Yato Zalco ZM Kolno Ściskpol.