Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt Oprogramowania

Billennium Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
3134 dni temu

Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 12 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu. Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy 4 oddziały na terenie kraju.

W związku z nowymi projektami realizowanymi dla naszych Klientów, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • Przygotowywanie oraz rozwój koncepcji architektury IT dostosowanej do potrzeb
  • Prowadzenie analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych
  • Nadzór nad realizacją przyjętej strategii architektury IT poprzez weryfikację prac zespołu
Oczekiwania:
  • Znajomość jednego z języków programowania: .NET, Java, C++, Cobol, Jbasic
  • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika oraz metodyk projektowania systemów
  • Znajomość metodologii wytwarzania aplikacji (klasyczne, Agile, Scrum itp.)
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w wybranych technologiach: C#, .NET, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, Jbasic, Java, C++, Cobol, MVC .NET, Android, Javascript, jQuery, jQuery UI
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w systemach klasy enterprise: systemy centralne (Altamira,Globus),  CRM , elektroniczne kanały dostępu, systemy klasy workflow, call center, business intelligence
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, Android Development, SVN, JIRA, Ant, Msbuild, Powershell, IBM BPM
  • Biegła znajomość języka angielskiego